Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
team97.cba.pl
Ankieta
Czy jest sens wbijać drużyny w tabele?

Tak
Tak
57% [16 Głosów]

Nie
Nie
21% [6 Głosów]

mało ludzi to interesuje
mało ludzi to interesuje
21% [6 Głosów]

Głosów: 28
Od: 30.01.16
do: 08.06.16

Archiwum ankiet
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Top Users
dworak2555
dworak2555

Punktów: 214
daniel18 197 punktów
znicz98 171 punktów
artur1967 131 punktów
karczew97 82 punkty
ketrab89 58 punktów
Piotrek88 48 punktów
kibic97 42 punkty
seba10 42 punkty
victoria98 38 punktów
Romaszka 25 punktów
rob7 24 punkty
kopacz99 18 punktów
tom97 18 punktów
qaserte1997 17 punktów
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

11-04-2016 22:48
Orzeł Parysów 0 - 1 MKS Agrykola

11-04-2016 22:48
Prowadzona będzie tabela drużyn ???/

31-03-2016 23:40
Warszawa I liga okręgowa grupa II (RW) poda ktoś terminarz ? :-)

17-03-2016 15:43
I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2 (RW) - wycofał się zespół GKS Wilga Garwolin, przeciwnicy mają termin wolny. bezradny

03-03-2016 11:27
A1 Junior (RW) - w związku z wycofaniem dwóch zespołów (Młodzik 18 Radom i GKS Orzeł Wierzbica) przerobiony został terminarz rozgrywek. Jaja. Złość

02-03-2016 19:40
Ekstraliga Juniorów A1 - wycofał się zespół UKS Młodzik 18 Radom - przeciwnicy mają termin wolny. bezradny Powinni uzupełniać wszystko do 8 a likwidować niższe ligi, bo traci to sens.

02-03-2016 16:06
I Liga wojewódzka-wycofan
e drużyny: grI Victoria Sulejówek,MKS Polonia W-wa gr.II Oronka Orońsko,Broń Radom Złość

30-01-2016 20:46
Mało drużyn do pieczenia chleba, Warszawska powinna być jedna, bo z 10 pewnie i tak się wycofają - bezradny Znamy to z poprzedniej rundy...

30-01-2016 20:29
Wstajemy, wstajemy po zimowej przerwie. Z przymrużeniem oka

16-11-2015 14:11
MKS ZNICZ II PRUSZKÓW 0:0 MKS NAREW OSTROŁĘKA

15-11-2015 17:20
WARSZAWSKA APN 4:3 KS Przyszłość Włochy

15-11-2015 16:46
MKS Pilica Białobrzegi 3:4 GKS Orzeł Wierzbica

15-11-2015 16:45
MKS Piaseczno 1:0 UKS Białe Orły W-wa

15-11-2015 15:31
Dolcan Sport Ząbki S.S.A. 7:2 LKS Mszczonowianka

14-11-2015 16:43
GKS Wilga Garwolin 2:1 GKS Tygrys Huta Mińska

Archiwum shoutboksa
Powitanie
Witamy na stronie www.team97.cba.pl z wynikami rozgrywek rocznika 1997 Mazowieckie.
Runda Wiosenna sezonu 2015/2016
NewsyA1 U-19 Ekstraliga 2015/16 (RW)

1 GKS Orzeł Wierzbica - drużyna wycofana
2 MKS PIASECZNO
3 MKS Znicz Pruszków
4 MUKS UNIA WARSZAWA
5 UKS Młodzik-18 Radom - drużyna wycofana
6 UKS VARSOVIA
7 Wisła Płock S.A.
8 Żyrardowianka OSIR


A1 u-19 1 liga wojewódzka grupa I (RW)

1 KS Start Proboszczewice
2 LKS Nadnarwianka
3 MKS Kasztelan Sierpc
4 MKS Małkinia
5 MKS Polonia W-wa - drużyna wycofana
6 MKS Znicz II Pruszków
7 MLKS Victoria Sulejówek - drużyna wycofana
8 NOSIR Świt Nowy Dwór Mazowiecki

A1 u-19 1 liga wojewódzka grupa II (RW)

1 GKS Mazowsze Grójec
2 GKS Oronka Orońsko - drużyna wycofana
3 GKS Wilga Garwolin - drużyna wycofana
4 LKS Jedność Żabieniec
5 MKS Czarni Węgrów
6 MKS Pilica Białobrzegi
7 PSS LEGION Warszawa
8 RKP 1926 Broń Radom - drużyna wycofana

Warszawa I liga okręgowa grupa I (RW)

1 UKS SOKÓŁ SEROCK
2 AKS Mewa Krubin
3 Dolcan Sport S.S.A. Ząbki
4 PKS Radość Warszawa
5 RKS Mazur Radzymin

Warszawa I liga okręgowa grupa II (RW)

1 Orzeł Parysów
2 KS Przyszłość Włochy
3 KS WARSZAWSKA APN
4 LKS Mszczonowianka
5 MKS Agrykola Warszawa


Warszawa: liga junior U-19
NewsyWarszawa I liga okręgowa grupa I

1. AKS "Mewa" Krubin
2. KS Drukarz Warszawa - drużyna wycofana
3. MKS Agrykola Warszawa
4. MLKS Victoria Sulejówek
5. PSS LEGION Warszawa
6. RKS Mazur Radzymin
7. UKS Junak Warszawa

Warszawa I liga okręgowa grupa II

1. CKKS SOKÓŁ - drużyna wycofana
2. Dolcan Sport Ząbki S.S.A.
3. KS Raszyn
4. LKS Jedność Żabieniec
5. LKS Mszczonowianka
6. LKS Sparta Jazgarzew - drużyna wycofana
7. MRKS WISŁA Maciejowice - drużyna wycofana
8. Promnik Łaskarzew

Warszawa II liga okręgowa grupa I
(pierwsza wersja nieaktualna)

1. KS Dąb Wieliszew
2. KS Wesoła
3. LKS Rotavia Stanisławów
4. PWKS Huragan Wołomin
5. UKS SOKÓŁ SEROCK

Warszawa II liga okręgowa grupa II
(pierwsza wersja nieaktualna)

1. KS Przyszłość Włochy
2. OKS Start Otwock
3. Orzeł Parysów
4. PKS Radość Warszawa
5. WARSZAWSKA APN

Po zmianach Warszawa II liga okręgowa

1. WARSZAWSKA APN
2. UKS SOKÓŁ SEROCK
3. PWKS Huragan Wołomin - drużyna wycofana
4. PKS Radość
5. LKS Rotavia Nieporęt
6. KS Wesoła - drużyna wycofana
7. KS Przyszłość Włochy
8. KS Orzeł Parysów

A1 U-19 Ekstraliga 2015/16 jesień i I wojewódzka grupy.
NewsyA1 U-19 Ekstraliga 2015/16

1. MKS Piaseczno
2. MKS Polonia W-wa
3. MKS Znicz Pruszków
4. MUKS Unia Warszawa
5. UKS Białe Orły W-wa
6. UKS Młodzik 18 Radom
7. UKS Varsovia W-wa
8. Wisła Płock S.A.

A1 u-19 1 liga wojewódzka grupa I


1. KS Legionovia - drużyna wycofana
2. KS Start Proboszczewice
3. KS Żyrardowianka
4. MKS Narew Ostrołęka
5. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
6. MKS Znicz II Pruszków
7. MUKS Unia II Warszawa - drużyna wycofana
8. RKS Sarmata Warszawa - drużyna wycofana


A1 u-19 1 liga wojewódzka grupa II

1. GKS Oronka Orońsko
2. GKS Tygrys Huta Miska
3. GKS Wilga Garwolin
4. GKS Orzeł Wierzbica
5. MKS Małkinia
6. MKS Pilica Białobrzegi
7. MSPN Radomiak 1910 Radom - drużyna wycofana
8. RKP 1926 Broń Radom
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Awanse
Ogłoszenia
102 0 ketrab89
04-11-2015 19:16
Aktualnie online
Statystyka
» Nowi Użytkownicy:
Dzisiaj: 0 » Ostatnie 7 dni: 0 » Ostatnie 30 dni: 0
» Gości online:Użytkowników online: 0
» Witamy naszego najnowszego Użytkownika - ziomeq1
» Wszystkich Użytkowników: 31
» Wszystkich Użytkowników, którzy odwiedzili nas dziś: 0
Urodziny Nikt dziś nie obchodzi urodzin
stat4u