Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
team97.cba.pl
Ankieta
Czy jest sens wbijać drużyny w tabele?

Tak
Tak
57% [16 Głosów]

Nie
Nie
21% [6 Głosów]

mało ludzi to interesuje
mało ludzi to interesuje
21% [6 Głosów]

Głosów: 28
Od: 30.01.16
do: 08.06.16

Archiwum ankiet
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Top Users
dworak2555
dworak2555

Punktów: 214
daniel18 197 punktów
znicz98 171 punktów
artur1967 131 punktów
karczew97 82 punkty
ketrab89 58 punktów
Piotrek88 48 punktów
kibic97 42 punkty
seba10 42 punkty
victoria98 38 punktów
Romaszka 25 punktów
rob7 24 punkty
kopacz99 18 punktów
tom97 18 punktów
qaserte1997 17 punktów
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

11-04-2016 22:48
Orzeł Parysów 0 - 1 MKS Agrykola

11-04-2016 22:48
Prowadzona będzie tabela drużyn ???/

31-03-2016 23:40
Warszawa I liga okręgowa grupa II (RW) poda ktoś terminarz ? :-)

17-03-2016 15:43
I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2 (RW) - wycofał się zespół GKS Wilga Garwolin, przeciwnicy mają termin wolny. bezradny

03-03-2016 11:27
A1 Junior (RW) - w związku z wycofaniem dwóch zespołów (Młodzik 18 Radom i GKS Orzeł Wierzbica) przerobiony został terminarz rozgrywek. Jaja. Złość

02-03-2016 19:40
Ekstraliga Juniorów A1 - wycofał się zespół UKS Młodzik 18 Radom - przeciwnicy mają termin wolny. bezradny Powinni uzupełniać wszystko do 8 a likwidować niższe ligi, bo traci to sens.

02-03-2016 16:06
I Liga wojewódzka-wycofan
e drużyny: grI Victoria Sulejówek,MKS Polonia W-wa gr.II Oronka Orońsko,Broń Radom Złość

30-01-2016 20:46
Mało drużyn do pieczenia chleba, Warszawska powinna być jedna, bo z 10 pewnie i tak się wycofają - bezradny Znamy to z poprzedniej rundy...

30-01-2016 20:29
Wstajemy, wstajemy po zimowej przerwie. Z przymrużeniem oka

16-11-2015 14:11
MKS ZNICZ II PRUSZKÓW 0:0 MKS NAREW OSTROŁĘKA

15-11-2015 17:20
WARSZAWSKA APN 4:3 KS Przyszłość Włochy

15-11-2015 16:46
MKS Pilica Białobrzegi 3:4 GKS Orzeł Wierzbica

15-11-2015 16:45
MKS Piaseczno 1:0 UKS Białe Orły W-wa

15-11-2015 15:31
Dolcan Sport Ząbki S.S.A. 7:2 LKS Mszczonowianka

14-11-2015 16:43
GKS Wilga Garwolin 2:1 GKS Tygrys Huta Mińska

Archiwum shoutboksa
Tabela/Terminarze www.team97.cba.pl
Tabela
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_znicz.gif MKS Znicz Pruszków 14 27 8-3-3 31:20 +11 7 16 5-1-1 17:6 +11 7 11 3-2-2 14:14 0
2. up (+2) small_varsovia.gif UKS Varsovia W-wa 14 22 6-4-4 24:28 -4 7 14 4-2-1 12:10 +2 7 8 2-2-3 12:18 -6 2 3 3:3
3. down (-1) small_uw.gif MUKS Unia Warszawa 14 22 7-1-6 27:19 +8 7 18 6-0-1 22:9 +13 7 4 1-1-5 5:10 -5 2 3 3:3
4. up (+2) small_wisla.gif Wisła Płock S.A. 14 20 5-5-4 24:19 +5 7 15 4-3-0 19:8 +11 7 5 1-2-4 5:11 -6 4 7 8:7
5. down (-2) small_bialeorly.png UKS Białe Orły W-wa 14 20 6-2-6 27:21 +6 7 12 4-0-3 10:8 +2 7 8 2-2-3 17:13 +4 4 5 8:7
6. down (-1) small_mlodzik.png UKS Młodzik 18 Radom 14 20 6-2-6 32:31 +1 7 16 5-1-1 22:12 +10 7 4 1-1-5 10:19 -9 4 4 7:9
7. stay   small_umkspiaseczno.png MKS Piaseczno 14 19 5-4-5 13:16 -3 7 15 4-3-0 8:3 +5 7 4 1-1-5 5:13 -8
8. stay   small_polonia_waw.png MKS Polonia W-wa 14 6 1-3-10 20:44 -24 7 2 0-2-5 9:23 -14 7 4 1-1-5 11:21 -10
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania z wybranej kolejki
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
14 kolejka
MKS Piaseczno       UKS Białe Orły W-wa
MKS Piaseczno 1 : 0 UKS Białe Orły W-wa
MKS Znicz Pruszków       UKS Varsovia W-wa
MKS Znicz Pruszków 1 : 2 UKS Varsovia W-wa
UKS Młodzik 18 Radom       MUKS Unia Warszawa
UKS Młodzik 18 Radom 3 : 2 MUKS Unia Warszawa
Wisła Płock S.A.       MKS Polonia W-wa
Wisła Płock S.A. 4 : 0 MKS Polonia W-wa
powered by © Tabelkownik 1.5
Wszystkie kolejki
Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków 4 : 1 MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa  
UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa 0 : 2 MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa  
UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom 5 : 2 UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa  
Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A. 4 : 0 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 1 : 0 MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa  
MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa 2 : 3 UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom  
UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa 2 : 1 UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa  
Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A. 1 : 1 MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków  
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków 2 : 0 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa 3 : 2 UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa  
UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa 1 : 0 MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa  
UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom 2 : 1 Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A.  
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 1 : 1 UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa  
MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa 1 : 1 MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa  
MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków 6 : 2 UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom  
Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A. 3 : 3 UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa  
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa 3 : 0 Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A.  
UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa 1 : 4 MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków  
UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom 3 : 0 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa 2 : 2 MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa  
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 1 : 0 MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa  
MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków 2 : 0 MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa  
UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom 3 : 3 UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa  
Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A. 2 : 2 UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa  
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa 1 : 1 Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A.  
MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa 2 : 1 UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom  
UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa 2 : 1 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa 1 : 4 MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków  
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 3 : 1 Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A.  
MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa 2 : 4 MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków  
MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa 1 : 2 UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa  
UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa 4 : 2 UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków 0 : 0 Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A.  
MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa 2 : 0 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa 4 : 0 UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa  
UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom 1 : 4 MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa  
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 1 : 1 MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków  
MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa 1 : 7 UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa  
UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa 1 : 0 MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa  
Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A. 3 : 2 UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa 8 : 4 MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa  
UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa 0 : 1 Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A.  
UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom 5 : 0 MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków  
UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa 0 : 0 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 0 : 0 UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom  
MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa 2 : 3 UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa  
MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków 2 : 1 UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa  
Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A. 2 : 0 MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa  
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa 0 : 4 MKS Piaseczno MKS Piaseczno  
MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa 3 : 0 MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków  
UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa 2 : 0 UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom  
UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa 2 : 1 Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A.  
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
MKS Piaseczno MKS Piaseczno 1 : 0 UKS Białe Orły W-wa UKS Białe Orły W-wa  
MKS Znicz Pruszków MKS Znicz Pruszków 1 : 2 UKS Varsovia W-wa UKS Varsovia W-wa  
UKS Młodzik 18 Radom UKS Młodzik 18 Radom 3 : 2 MUKS Unia Warszawa MUKS Unia Warszawa  
Wisła Płock S.A. Wisła Płock S.A. 4 : 0 MKS Polonia W-wa MKS Polonia W-wa  
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8
1. MKS Znicz Pruszków X 1:2 2:0 0:0 2:1 6:2 2:0 4:1
2. UKS Varsovia W-wa 1:4 X 1:0 2:1 2:1 4:2 0:0 2:2
3. MUKS Unia Warszawa 3:0 3:2 X 3:0 1:2 2:1 2:0 8:4
4. Wisła Płock S.A. 1:1 2:2 2:0 X 3:3 3:2 4:0 4:0
5. UKS Białe Orły W-wa 1:4 4:0 0:2 0:1 X 2:0 2:1 1:0
6. UKS Młodzik 18 Radom 5:0 5:2 3:2 2:1 3:3 X 3:0 1:4
7. MKS Piaseczno 1:1 1:1 1:0 3:1 1:0 0:0 X 1:0
8. MKS Polonia W-wa 2:4 2:3 1:1 1:1 1:7 2:3 0:4 X
powered by © Tabelkownik 1.5
stat4u