Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
team97.cba.pl
Ankieta
Czy jest sens wbijać drużyny w tabele?

Tak
Tak
57% [16 Głosów]

Nie
Nie
21% [6 Głosów]

mało ludzi to interesuje
mało ludzi to interesuje
21% [6 Głosów]

Głosów: 28
Od: 30.01.16
do: 08.06.16

Archiwum ankiet
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Top Users
dworak2555
dworak2555

Punktów: 214
daniel18 197 punktów
znicz98 171 punktów
artur1967 131 punktów
karczew97 82 punkty
ketrab89 58 punktów
Piotrek88 48 punktów
kibic97 42 punkty
seba10 42 punkty
victoria98 38 punktów
Romaszka 25 punktów
rob7 24 punkty
kopacz99 18 punktów
tom97 18 punktów
qaserte1997 17 punktów
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

11-04-2016 22:48
Orzeł Parysów 0 - 1 MKS Agrykola

11-04-2016 22:48
Prowadzona będzie tabela drużyn ???/

31-03-2016 23:40
Warszawa I liga okręgowa grupa II (RW) poda ktoś terminarz ? :-)

17-03-2016 15:43
I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2 (RW) - wycofał się zespół GKS Wilga Garwolin, przeciwnicy mają termin wolny. bezradny

03-03-2016 11:27
A1 Junior (RW) - w związku z wycofaniem dwóch zespołów (Młodzik 18 Radom i GKS Orzeł Wierzbica) przerobiony został terminarz rozgrywek. Jaja. Złość

02-03-2016 19:40
Ekstraliga Juniorów A1 - wycofał się zespół UKS Młodzik 18 Radom - przeciwnicy mają termin wolny. bezradny Powinni uzupełniać wszystko do 8 a likwidować niższe ligi, bo traci to sens.

02-03-2016 16:06
I Liga wojewódzka-wycofan
e drużyny: grI Victoria Sulejówek,MKS Polonia W-wa gr.II Oronka Orońsko,Broń Radom Złość

30-01-2016 20:46
Mało drużyn do pieczenia chleba, Warszawska powinna być jedna, bo z 10 pewnie i tak się wycofają - bezradny Znamy to z poprzedniej rundy...

30-01-2016 20:29
Wstajemy, wstajemy po zimowej przerwie. Z przymrużeniem oka

16-11-2015 14:11
MKS ZNICZ II PRUSZKÓW 0:0 MKS NAREW OSTROŁĘKA

15-11-2015 17:20
WARSZAWSKA APN 4:3 KS Przyszłość Włochy

15-11-2015 16:46
MKS Pilica Białobrzegi 3:4 GKS Orzeł Wierzbica

15-11-2015 16:45
MKS Piaseczno 1:0 UKS Białe Orły W-wa

15-11-2015 15:31
Dolcan Sport Ząbki S.S.A. 7:2 LKS Mszczonowianka

14-11-2015 16:43
GKS Wilga Garwolin 2:1 GKS Tygrys Huta Mińska

Archiwum shoutboksa
Tabela/Terminarze www.team97.cba.pl
Tabela
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_orzelw.png GKS Orzeł Wierzbica 12 27 8-3-1 41:16 +25 6 16 5-1-0 27:6 +21 6 11 3-2-1 14:10 +4
2. stay   small_pilica.gif MKS Pilica Białobrzegi 12 24 7-3-2 33:14 +19 6 13 4-1-1 18:8 +10 6 11 3-2-1 15:6 +9
3. stay   small_bbronradom.gif RKP 1926 Broń Radom 12 21 5-6-1 24:8 +16 6 11 3-2-1 19:5 +14 6 10 2-4-0 5:3 +2
4. up (+1) small_garwolin.gif GKS Wilga Garwolin 12 13 3-4-5 16:24 -8 6 11 3-2-1 12:9 +3 6 2 0-2-4 4:15 -11
5. down (-1) small_malkinia.png MKS Małkinia 12 12 2-6-4 21:26 -5 6 8 1-5-0 12:8 +4 6 4 1-1-4 9:18 -9
6. stay   small_oronka.gif GKS Oronka Orońsko 12 10 2-4-6 19:36 -17 6 7 2-1-3 10:9 +1 6 3 0-3-3 9:27 -18
7. stay   small_tygrys.png GKS Tygrys Huta Mińska 12 5 1-2-9 4:34 -30 6 5 1-2-3 2:13 -11 6 0 0-0-6 2:21 -19
powered by © Tabelkownik 1.5
Spotkania z wybranej kolejki
Wybierz kolejkę do wyświetlenia
14 kolejka
GKS Oronka Orońsko       MKS Małkinia
GKS Oronka Orońsko 1 : 1 MKS Małkinia
GKS Wilga Garwolin       GKS Tygrys Huta Mińska
GKS Wilga Garwolin 2 : 1 GKS Tygrys Huta Mińska
MKS Pilica Białobrzegi       GKS Orzeł Wierzbica
MKS Pilica Białobrzegi 3 : 4 GKS Orzeł Wierzbica
powered by © Tabelkownik 1.5
Wszystkie kolejki
Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin 6 : 2 GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko  
MKS Małkinia MKS Małkinia 1 : 1 GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica  
MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi 1 : 1 RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom  
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko 3 : 4 GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica  
GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska 0 : 6 MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi  
RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom 9 : 0 MKS Małkinia MKS Małkinia  
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica 2 : 2 RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom  
MKS Małkinia MKS Małkinia 4 : 0 GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska  
MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi 3 : 0 GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin  
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko 0 : 1 RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom  
GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska 0 : 0 GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica  
GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin 3 : 1 MKS Małkinia MKS Małkinia  
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica 5 : 1 GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin  
MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi 5 : 1 GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko  
RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom 4 : 0 GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska  
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko 3 : 0 GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska  
GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin 0 : 0 RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom  
MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi 3 : 1 MKS Małkinia MKS Małkinia  
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska 1 : 0 GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin  
GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica 2 : 1 MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi  
MKS Małkinia MKS Małkinia 3 : 3 GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko  
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko 3 : 0 GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin  
GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica 2 : 1 MKS Małkinia MKS Małkinia  
RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom 1 : 2 MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi  
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica 11 : 1 GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko  
MKS Małkinia MKS Małkinia 0 : 0 RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom  
MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi 3 : 1 GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska  
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska 0 : 5 MKS Małkinia MKS Małkinia  
GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin 1 : 1 MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi  
RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom 3 : 1 GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica  
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica 5 : 0 GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska  
MKS Małkinia MKS Małkinia 2 : 2 GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin  
RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom 1 : 1 GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko  
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko 0 : 3 MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi  
GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska 0 : 1 RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom  
GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin 0 : 4 GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica  
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska 1 : 1 GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko  
MKS Małkinia MKS Małkinia 2 : 2 MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi  
RKP 1926 Broń Radom RKP 1926 Broń Radom 1 : 1 GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin  
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
GKS Oronka Orońsko GKS Oronka Orońsko 1 : 1 MKS Małkinia MKS Małkinia  
GKS Wilga Garwolin GKS Wilga Garwolin 2 : 1 GKS Tygrys Huta Mińska GKS Tygrys Huta Mińska  
MKS Pilica Białobrzegi MKS Pilica Białobrzegi 3 : 4 GKS Orzeł Wierzbica GKS Orzeł Wierzbica  
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7
1. GKS Orzeł Wierzbica X 2:1 2:2 5:1 2:1 11:1 5:0
2. MKS Pilica Białobrzegi 3:4 X 1:1 3:0 3:1 5:1 3:1
3. RKP 1926 Broń Radom 3:1 1:2 X 1:1 9:0 1:1 4:0
4. GKS Wilga Garwolin 0:4 1:1 0:0 X 3:1 6:2 2:1
5. MKS Małkinia 1:1 2:2 0:0 2:2 X 3:3 4:0
6. GKS Oronka Orońsko 3:4 0:3 0:1 3:0 1:1 X 3:0
7. GKS Tygrys Huta Mińska 0:0 0:6 0:1 1:0 0:5 1:1 X
powered by © Tabelkownik 1.5
stat4u